Katalog

Baterie Specjalne

Specjalne baterie to oferta produktów przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych nie mogących korzystać z produktów standardowych . Armatura Krakowska przygotował szereg udogodnień dzięki którym użytkowanie tego typu baterii stanie się mniej uciążliwe . Zastosowana tutaj między innymi Cięgno łokciowe które zdecydowanie przedłuża uchwyt baterii pr...

Specjalne baterie to oferta produktów przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych nie mogących korzystać z produktów standardowych . Armatura Krakowska przygotował szereg udogodnień dzięki którym użytkowanie tego typu baterii stanie się mniej uciążliwe . Zastosowana tutaj między innymi Cięgno łokciowe które zdecydowanie przedłuża uchwyt baterii przez co regulacja temperatury oraz natężenia przepływu wody staje się dużo łatwiejsza .

Więcej

Baterie Specjalne Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • 48,29 zł W magazynie

  Bateria do term i podgrzewaczy Armatury Kraków to ciekawe i proste rozwiązanie dla wszystkich którzy chcieliby mieć dodatkowe źródło wody zamontowane bezpośrednio przy urządzeniu grzewczym . Bateria wykonana z mosiądzu posiadająca długą ruchomą wylewkę idealnie sprawdzi się w Twoim domu .

  48,29 zł
  W magazynie
 • 249,59 zł W magazynie

  Ścienna bateria lekarska z serii Medico Armatury Kraków to produkt dedykowany do pracowni medycznych , specjalny uchwyt umożliwia bezproblemową obsługę baterii łokciem . Bateria wykonana jest z mosiądzu , posiada ruchomą wylewkę o długości 15 cm , dodatkowym atutem jest zastosowana głowica ceramiczna fi 40 .

  249,59 zł
  W magazynie
 • 257,72 zł W magazynie

  Ścienna bateria zlewozmywakowa lekarska z serii Medico Armatury Kraków to produkt dedykowany do pracowni medycznych , specjalny uchwyt umożliwia bezproblemową obsługę baterii łokciem . Bateria wykonana jest z mosiądzu , posiada ruchomą wylewkę o długości 20 cm , dodatkowym atutem jest zastosowana głowica ceramiczna fi 40 .

  257,72 zł
  W magazynie
 • 223,90 zł W magazynie

  Bateria lekarska z serii Medico Armatury Kraków to produkt dedykowany do pracowni medycznych , specjalny uchwyt umożliwia bezproblemową obsługę baterii łokciem . Bateria wykonana jest z mosiądzu , posiada ruchoma wylewkę o długości 15 cm , dodatkowym atutem jest zastosowana głowica ceramiczna fi 40 .

  223,90 zł
  W magazynie
 • 437,40 zł W magazynie

  Bateria bezdotykowa SAMBA Armatury Kraków wykorzystuję technologię bezdotykową , która jest bardzo popularna w obiektach użyteczności publicznej , dzięki zastosowanej technologi łatwo można uzyskać najwyższy poziom higieny oraz oszczędzić bardzo duże ilości wody . Jej uruchomienie następuje w momencie wykrycia ruchu przez czujnik umieszczony w korpusie .

  437,40 zł
  W magazynie
 • 270,24 zł W magazynie

  Stojąca bateria zlewozmywakowa lekarska z serii Medico Armatury Kraków to produkt dedykowany do pracowni medycznych , specjalny uchwyt umożliwia bezproblemową obsługę baterii łokciem . Bateria wykonana jest z mosiądzu , posiada ruchomą wylewkę o długości 21 cm , dodatkowym atutem jest zastosowana głowica ceramiczna fi 40 .

  270,24 zł
  W magazynie
 • 50,24 zł W magazynie

  Proste i bardzo funkcjonalne rozwiązanie producenta Armatura Kraków to bateria dedykowana do term i podgrzewaczy niskociśnieniowych . Idealna dla wszystkich chcących mieć dodatkowe źródło wody , łatwa w montażu , ergonomiczna i funkcjonalna , dzięki ruchomej wylewce oraz jednouchwytowemu regulatorowi strumienia idealnie sprawdzi się w każdym domu . 

  50,24 zł
  W magazynie
 • 244,72 zł W magazynie

  Bateria lekarska z serii Medico Armatury Kraków to produkt dedykowany do pracowni medycznych , specjalny uchwyt umożliwia bezproblemową obsługę baterii łokciem . Bateria wykonana jest z mosiądzu , posiada stałą wylewkę o długości 12 cm , dodatkowym atutem jest zastosowana głowica ceramiczna fi 40 .

  244,72 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów