Angelit

Nowość Armatury Kraków na 2018 rok , to kolekcja baterii Angelit w przepięknym kolorze chrom .

Bardzo ciekawa i nowoczesna bateria , stworzona zgodnie ze światowymi trendami w designie . Delikatne i obłe kształty połączone z wyrazistymi konturami krawędzi nadają jej szyku i elegancji . Armatura Angelit wykonana jest tylko z najlepszych materiałó...

Nowość Armatury Kraków na 2018 rok , to kolekcja baterii Angelit w przepięknym kolorze chrom .

Bardzo ciekawa i nowoczesna bateria , stworzona zgodnie ze światowymi trendami w designie . Delikatne i obłe kształty połączone z wyrazistymi konturami krawędzi nadają jej szyku i elegancji . Armatura Angelit wykonana jest tylko z najlepszych materiałów , korpus został zrobiony w całości z mosiądzu który został pokryty grubą warstwą chromu , w celu nadania jej pięknego wyglądu oraz zabezpieczenie jej przed wpływem warunków zewnętrznych .

Więcej

Angelit Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 122,76 zł W magazynie

  Armatura Kraków KFA Bateria natryskowa Angelit 4726-010-00 w kolorze chrom. Bateria z montażem ściennym - jednouchwytowa odpowiednia do każdej łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową . Nowoczesny i minimalistyczny design sprawi iż każda łazienka nabierze wyjątkowego charakteru i stylu . 

  122,76 zł
  W magazynie
 • 125,20 zł W magazynie

  Armatura Kraków KFA Bateria umywalkowa Angelit 4722-815-00 w kolorze chrom. Bateria z montażem otworowym - stojąca, jednouchwytowa odpowiednia do każdej łazienki wyposażonej umywalkę z otworem. Nowoczesny kształt i stylistyka sprawia iż bateria ta będzie się pięknie komponować w każdym wnętrzu .

  125,20 zł
  W magazynie
 • 140,65 zł W magazynie

  Nowość Armatury Kraków na 2018 rok , to kolekcja Angelit w przepięknym kolorze chrom , bardzo ciekawa i nowoczesna bateria , stworzona zgodnie ze światowymi trendami w designie . Delikatne i obłe kształty połączone z wyrazistymi konturami krawędzi nadają jej szyku i elegancji . Armatura Angelit wykonana jest tylko z najlepszych materiałów.

  140,65 zł
  W magazynie
 • 221,95 zł W magazynie

  Armatura Kraków KFA Bateria wannowa Angelit 4724-010-40 w kolorze chrom. Bateria z montażem ściennym - jednouchwytowa odpowiednia do każdej łazienki wyposażonej w wannę. Bateria ta posiada ciekawą i innowacyjną funkcję wyboru rodzaju natrysku , specjalna konstrukcja baterii umożliwia zmianę jej trybu poprzez odpowiednie ułożenie przełącznika strumienia...

  221,95 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów